IDŐ

Sport hírek

Nincs megjeleníthető elem

Floorball Kecskemét

Kecskeméti Floorball élete, halála, feltámadása, sikerei, kudarcai, győzelmei, vereségei...

Képek

Kecskemét - ARES HC 7-5 (0-1; 4-3; 3-1)

2008.02.10. 19:10 | timre | 3 komment

Nehéz a mérkőzésről bármit is írni, hiszen régen játszottunk ilyen csapnivalóan! Hoztuk a kötelező győzelmet, de ezen a napon más pozitívumot nem igazán lehet kiemelni!

Az első harmadban hiába támadtunk szinte végig, lövéseinket rendszeresen blokkolták, vagy a kapusuk volt a megfelelő helyen, s közben egy szerencsés góllal megszerezték a vezetést! A támadásokba nagyon sok hiba csúszott, rengeteg labdakezelési pontatlanság, helyezkedési hiba. Hiányzott a tűz, a visszazárások, mintha lebecsültük volna az ellenfelet, mert ezeket úgyis negverjük alapon!
Ilyen is régen volt, hogy egy harmadon kersztül nem lőttünk gólt, s hátrányból vártuk a folytatást!

A második harmadban végre elkezdtünk játszani, s negyed óra alatt megnyugtató előnyt szereztünk (4-1), de ez inkább bennünket zavart meg, hiszen elkényelmesedtünk, s bármilyen meglepő 34 másodperc alatt egyenlítettek! Olyanok voltunk, mint a chemotoxos legyek, rohangáltunk össze-vissza, s csak néztük, hogy mi is van! Ilyet nem akarok többet látni!

De, hogy még tetézzük a továbbiakat, a harmadik harmad elején újra ők vezetnek, melyet Gergő bődületes fickája korrigált. Szerencsére a Kornél higgadtan belőtte a büntetőt - nem emlékszem mikor itéltek utoljára ilyet a javunkra -, majd Kristóf kiugratása után Marci gólja beállította a végeredményt!

Kérek mindenkit, hogy magában nézzen szét, mielőtt más teljesítményét kritizálná, mert fejben nem voltunk ott, s így, ha nem vagyunk egy csapat, nem lesz könnyű győzni a továbbiakban!

Egy játékos teljesítményét tudom csak kiemelni, ez pedig Dávidé, aki úgy játszott, mint ahogy mindenkinek kellett volna!